Legislativa

Školní řád

Školní řád si můžete přečíst v papírové podobě, která se nachází u vrátnice školy, anebo si ho můžete přečíst na odkazu níže.
Jak pracovat v aplikaci Učebna (Google ClassRoom) si prosím přečtěte v tomto odkazu.

Rozvoj talentu žáka

Žádost slouží pro ty případy, kdy žák soustavně a pravidelně rozvíjí svůj talent, své nadání v oblasti sportu a umění v době výuky.

Školní vzdělávací program

Školní vzdělávací program Naše cesta se nachází ve vrátnici školy, a to v elektronické podobě.

Učební plán

Učební plány vycházejí z platného znění Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Pro výuku v naší škole platí nadstandard, ve kterém jsou posílené časové dotace předmětů, kterými se naše škola profiluje.

Informace k přijímacímu řízení

Na tomto odkazu naleznou rodiče a žáci informace k přijímacím zkouškám na střední školy a víceletá gymnázia. Bližší informace k nové formě podávání přihlášek naleznete zde.

Výroční zpráva

V přiloženém dokumentu si můžete přečíst výroční zprávu.

Žádost o informace a vyřízení stížnosti

V této směrnici naleznete postup při žádosti o informaci a postup při podání stížnosti.

Individuální vzdělávání žáka

Jedná se o takové vzdělávání, které se uskutečňuje bez pravidelné účasti ve vyučování ve škole; nejčastěji v domácím prostředí. Ve škole pak žák pravidelně vykonává zkoušky. O povolení této formy vzdělávání rozhoduje ředitel školy na základě žádosti podle § 41 zákona č. 561/2004 Sb.

GDPR

Pověřencem pro ochranu osobních údajů je v naší škole paní Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., TČ: 377 387 009


Školská rada

Školská rada Základní školy Martina Luthera se řídí zákonem č. 561/2004 Sb.,  § 167 a § 168, Jednacím řádem a Volebním řádem.
Zástupci zákonných zástupců žáků: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Jiří Pavelka
Zástupci pedagogických pracovníků: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Mgr. Marcela Šiková
Zástupci zřizovatele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Stravování žáků

Žáci naší školy využívají pro tyto účely služby Akademie hotelnictví a cestovního ruchu. Na těchto webových stránkách naleznete všechny potřebné informace, které se týkají stravování.