Legislativa

Školní řád

Školní řád si můžete přečíst v papírové podobě, která se nachází u vrátnice školy, anebo si ho můžete přečíst na odkazu níže.
Jak pracovat v aplikaci Učebna (Google ClassRoom) si prosím přečtěte v tomto odkazu.


Rozvoj talentu žáka

Žádost o RT slouží pro ty případy, kdy žák soustavně a pravidelně rozvíjí svůj talent, své nadání v oblasti sportu a umění v době vyučovacího dne.

Školní vzdělávací program

ŠVP s názvem Naše cesta je v kompletní verzi u ředitele školy, a to v elektronické i písemné podobě.

Učební plán

Učební plány vycházejí z platného znění RVP ZV. Pro výuku v naší škole platí nadstandard, ve kterém jsou posílené časové dotace předmětů, kterými se naše škola profiluje.

Informace k přijímacímu řízení

Na tomto odkazu naleznou rodiče a žáci informace k přijímacím zkouškám. Formulář přihlášky bez talentové zkoušky se nachází zde, formulář s talentovou zkouškou pak zde.

Výroční zpráva

V přiloženém dokumentu si můžete přečíst výroční zprávu.

Žádost o informace a vyřízení stížnosti

V této směrnici naleznete postup při žádosti o informaci a postup při podání stížnosti.

Individuální vzdělávání žáka

Jedná se o takové vzdělávání, které se uskutečňuje bez pravidelné účasti ve vyučování ve škole; nejčastěji v domácím prostředí. Ve škole pak žák pravidelně vykonává zkoušky. O povolení této formy vzdělávání rozhoduje ředitel školy na základě žádosti - § 41 zákona č. 561/2004 Sb.

GDPR

Pověřencem pro ochranu osobních údajů je v naší škole paní Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., TČ: 377 387 009


Školská rada ZŠML

Školská rada Základní školy Martina Luthera se řídí zákonem č. 561/2004 Sb.,  § 167 a §168, Jednacím řádem a Volebním řádem.

Zástupci zákonných zástupců žáků: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zástupci pedagogických pracovníků: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Mgr. Marcela Šiková
Zástupci zřizovatele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (předseda)

Stravování žáků ZŠML

Žáci naší školy využívají pro tyto účely služby sousední střední odborné školy Akademie hotelnictví a cestovního ruchu – Plzeň. Na těchto webových stránkách naleznete všechny potřebné informace – přihláška ke stravování, provozní řád, jídelníček, platby apod. https://www.hotelova-skola-plzen.cz/jidelna/