Kroužky pro školní rok 2022/2023 Doporučený

Vážení organizátoři mimoškolních aktivit. Máte-li zájem vést na naší škole odpolední kroužek, pošlete nám svoji nabídku ve formátu PDF na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Nabídku Vám zveřejníme na webových stránkách naší školy po dobu prvních dvou týdnu září 2022. Jedině taková forma zaručuje informovanost co možná největšího počtu případných zájemců. Formu „létáčků“ v novém školním roce nebudeme používat. Děkujeme!
V současné době je nabídka kroužků následující:

Cvíčo s Hankou
Bruslení vlčí smečky.
NABÍDKA KURZŮ ANGLICKÉHO JAZYKA "BENATIVE" PRO DĚTI S RODILÝMI MLUVČÍMI
Kroužek AJ s Terezou Kucharikovou.

Němčina mit Spaß - Pro více informací si přečtěte toto info.
T. A. DANCE GROUP PLZEŇ
ŠACHOVÝ KROUŽEK
BIBLICKÝ KROUŽEK
Taneční oddělení ZUŠ Terezie Brzkové
Dračí pádlování
Věda nás baví - kvůli nynější nízké poptávce na kroužek Věda Nás baví se termín otevření kroužku přesouvá ze 7.10.2022 na 14.10.2022, čas kroužku se nemění a zůstává od 14:05 -15:05.